sobota, 6 listopada 2010

Ostatnie chwile kolorowej jesieni

Jeszcze parę dni temu było pięknie kolorowo, ciepło i aż chętnie szło się na spacer. Teraz jest już szaro, deszcz i wiatr strącają ostatnie kolorowe liście z drzew. Bardzo cieszę się, że jeszcze parę dni temu, wybraliśmy się do niedalekiego lasku z naszymi czworonogami Polą i Ciapkiem. Psy w terenie trochę jakby zdziczały i biegając i bawiąc się wykrzesały z siebie nikomu dotąd nieznane pokłady energii. Jak po spacerze wróciliśmy do domu, to psiaki zachowywały się jak dwa aniołki.


Energia :)

Biegam, biegam i biegam...

Jak nie biegam to skaczę...

A teraz mój wielki nochal włącza się do akcji, a może coś się znajdzie?

Mam dość, zabierzcie mnie do domu!

Siedzę, ale to już 3 sekundy, zaraz lecę dalej!
Mniam, mniam!

Na koniec dwa zdjęcia bez psiaków, za to nadrabiają kolorem :)


3 komentarze:

Justyna pisze...

No dobra - byłeś szybszy :) Zdjęć komentować nie będę, bo zrobiłam to już ustnie, za to treściowo podoba mi się bardzo :D I czekam na dalsze takie :)

Asia pisze...

Na blogu Ciapkowym jeszcze takich zdjętek nie ma ;)
Przepiękna jest Polska złota jesień, a jak jeszcze dodać do niej dwie śliczne spanielkowe panienki to wtedy wogóle jest przecudowna... :D
Przepiękne zdjęcia :) zresztą jak zwykle

Beata pisze...

piękna plenerowa sesja:) cudne światło...

Prześlij komentarz

O mnie

Odkąd zajmuję się fotografią, codziennie uczę się czegś nowego, szerzej zaczynam patrzeć na świat. Zaczynam dostrzegać piękno świata tam gdzie go wcześniej nie widziałem. W swojej pracy staram się uchwycić najpięknejsze momenty i emocje.

Fotografią zajmuję się profesjonalnie, wykonuję sesje ślubne jak również sesje dziecięce i sesje zwierzątek. Zapraszam do obejrzenia bloga oraz komentowania.